BLM15PE601SH1D Ferrite Beads
Wisdtech Technology Co.,Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLM15PE601SH1D Ferrite Beads
Brand Name : Murata Electronics
Model Number : BLM15PE601SH1D
Place of Origin : Original
MOQ : 1PCS
Price : Email us for details
Payment Terms : Paypal,TT,Western Union
Supply Ability : 5000pcs
Delivery Time : 1day
Packaging Details : Reel
Date Code : Newest code
Shipping by : DHL/UPS/Fedex
Condition : New*Original
Warranty : 365days
Lead free : Rohs Compliant
Lead times : Immediately Shipment
Contact Now
BLM15PE601SH1D Ferrite Beads Simulate & compare characteristics
in SimSurfing Simulate & compare characteristics in SimS
Product Attribute Attribute Value
Murata
Product Category: Ferrite Beads
RoHS: Details
BLM
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0402 (1005 metric)
600 Ohms
700 mA
25 %
420 mOhms
- 55 C
+ 125 C
1 mm
0.5 mm
0.5 mm
AEC-Q200
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Murata Electronics
Number of Channels: 1 Channel
Number of Elements: 2 Element
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Product Type: Ferrite Beads
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz